Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Yeşil politikaların yükselen maliyeti 11 milyar Sterline ulaştı

| Genel | 26 Mart 2018

Bakanlar, Yeşil Ulaşım inisiyatifleri de dahil olmak üzere, projenin içine, Birinci Bakan tarafından tasarlanan tartışmalı iklim değişikliği hedeflerini karşılamak için günde yaklaşık 4 milyon sterlin ayırmak zorunda kalacaklar.
ÜCRETSİZ HABERLER 24/7 GÜNCELLEME … TWITTER ÜZERİNDE SCOTTISH EXPRESS İZLEYİN
Bay Salmond, İskoçya’nın karbon salımlarını 2020 yılına kadar yüzde 42 oranında kesmek istiyor; Birleşik Krallık Hükümeti’nin yüzde 34’ü ve AB’nin yüzde 20’nin hedefinden çok daha fazla.
Ancak dün kamu denetçiliği denetçisi Audit Scotland tarafından hazırlanan bir rapor, bu hedefe ulaşmanın maliyetinin vergi mükelleflerinin 10 milyar lira ile 11 milyar sterlin arasındaki bir faturaya (saatte yaklaşık 160.000 £) denk gelmesi anlamına geldiğini ortaya koydu.
Nakit, sürücülerin otomobillerinden çıkmalarını ve enerji verimli konutların geliştirilmesini teşvik etmeyi amaçlayan programlar da dahil olmak üzere, küresel ısınmaya “kamusal tutumları değiştirmeyi” amaçlayan Hükümet girişimlerini desteklemek için kullanılacaktır.

    Dün eleştirenler, harcamaların iklim değişikliği konusunda giderek daha fazla kuşkuyla büyüyen bir toplumu yabancılaştıracağını iddia etti.
Yeşil politikaların maliyetlerinden endişe duyan bir düşünce kuruluşu olan Küresel Isınma Politikası Vakfı’ndan Dr. Benny Peiser, “Bence bu zirveye çıktı. Bunun bir çoğu sadece sıcak hava ve gerçekleşmeyecek.
“Daha yüksek yeşil vergilerin ve ücretlerin desteklenmesi azaldı ve çevreye yönelik tehdidin ciddiyetine dair şüpheler arttı.”
Çalışma ortamı sözcüsü Sarah Boyack şunları söyledi: “Ayrı bir İskoçya’da, kamu hizmetlerinin daha da azalması için daha az kesinti yapılmadığı sürece, faturaların artırılması veya yenilenebilir enerjiye daha az yatırım yapılması anlamına geliyor. Bu anlaşılmaz ve uygun değil. ”

    Planlar, İskoç Hükümeti’nin 2008’den bu yana 34 milyon sterlin tutarında mal olan “İklim Zorluk Fonu” nun bir parçasıydı.
İskoçya Genel Denetçisi Robert Black şunları söyledi: “Önümüzdeki birkaç yıl içinde, kamu sektörü finansmanındaki baskıların artması muhtemel zorluklar daha da artacaktır.”
Yeşil Parti ortaklar toplantısı Patrick Harvie şunları söyledi: “CO2 emisyonlarını azaltmanın maliyeti, hiçbir şey yapmanın çok daha büyük maliyetinden çok daha uygun.”
Bir İskoç Hükümeti sözcüsü, “İklim değişikliği uluslararası bir mücadeledir ve harekete geçmeliyiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan R Rakipleri Senkronize Edeceğiz ’ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

    Bodrum Escort