Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

TV izlerken üst üste kocayı öldürmek için 10 yıl

| Genel | 26 Mart 2018

50 yaşındaki Leonora Sinclair, bir komedi şovunu izlemek için futbolu kapatmayı reddettiği sırada kocasının bacağına bir bıçak attı.
Katilini sadece 10 ay önce evlendiren 73 yaşındaki Lloyd Sinclair, karısı bir ambulans çağrısı yaptıktan sonra ayrılan bir atardamardan ölmüştü.
Yaşlı hemşireyi duyduktan sonra, kocasını dövüp küçümseyen dişhekimliği hemşiresi Sinclair, bir keresinde kolunu aşağı itip kolunu kırdı.
Bu sene Ocak ayında cumartesi gecesi, Sinclair Sky Sports’taki futbolu izledi ancak karısı, Harry Hill’in ITV’deki TV Burp’una geçmesini istedi.
Jüriye şöyle dedi: “Çok sinirlendi, camını yere attı ve“ Televizyonu ödedim, Sky’a para ödedim ve bana ne izleyeceğimi söylüyorsun! ”Dedi.

    Sinclair, kuzey Londra’daki Enfield’deki evlerinde bir mutfak bıçağı tuttu ve bıçakladı. Kırık bir şarap bardağına düştüğünü iddia etti.
Daha sonra, polisin önünde bayılmaya başladıktan sonra, Sinclair hikayesini, bir kafa kilidine yerleştirdikten sonra yanlışlıkla bıçaklandığını iddia etmek için değiştirdi.
Cinayetlerden kurtuldu ve Ekim ayında adam öldürmekten suçlu bulundu. Hapis cezası, dün psikiyatri raporları için ertelendi.
Hakim Stephen Kramer, QC, kocasını küçük düşürmekten zevk alarak onu “kontrol eden, şüpheli ve otoriter” olarak nitelendirdi.

    Aksine, kiliseye dayalı bir gündüz bakım merkezi için şoför olarak çalışan Bay Sinclair, “çok sevildi ve saygı gördü”.
Katili 10 yıl hapis cezasına çeviren yargıç şunları söyledi: “Özellikle içki içen önemli bir öfkeye sahip olan hakim ve baskın bir insan olduğunuza memnun oldum.”
Savcılıktan Bobbie Cheema, mahkemeye daha önce şunları söylemişti: “Kendisini aşağılayan bir zevk unsuru buldu.
“Lloyd’un arkadaşları ve ailesi, Leonora Sinclair’in melodram ve bencillik nöbetlerine eğilimli olduğunu fark etti.

    Lloyd, yüzüne çürümesi de dahil olmak üzere fiziksel yaralanma belirtileriyle çalışmaya başlayacaktı.
“Onlara sorulduğunda, onlar, Leonora’nın neden olduklarını açıkça kabul ederdi.”

Bir önceki yazımız olan Ar Samaritans’ın OAP’ını yendi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

    Bodrum Escort