Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Rory McIlroy yeterince erkek olduğunu göstermeyi planlıyor.

| Genel | 26 Mart 2018

2010 yılında, Lee Westwood fuarda dikkatleri dağınık bir genç kadrosunu çekti ve daha sonra Dubai Dünya Şampiyonasına ve açılış yarışmalarına katılmak için Dünya Kursu’na yelken açtı ve McIlroy’un dün kabul ettiği gibi, deneyimsizliği üzerine kasıtlı olarak oynadı.
O zamandan beri çok şey değişti. McIlroy hala sadece 22, ama ABD Açık şampiyonu ve dünya No2 olarak, o farklı bir hayvandır. Bu hafta zorbalık yapan biri varsa, Luke Donald’ı kaçırmaya ve Transatlantik Tur çiftinin Yarış liderini mahrum etmeye çalışırken, McIlroy olacak.
“İki sene önce kendi oyunuma konsantre olmak benim için yanımda ve ne yaptığını görmek benim için çok zordu.
McIlroy, “Bu, öğrendiğim bir şeydi çünkü Perşembe günü Luke ile son oyunda çıktığımda, sadece kendime konsantre olacağım” dedi.

    “Luke’un ne yaptığını ya da başkalarının yaptığı şey hakkında gerçekten endişelenemiyorum. Sadece dışarı çıkıp elimden geleni yapmalıyım.
“Kazanmak zorundayım ve Luke’un en üstteki dokuzun dışında bitirmesi gerekiyor – bunu yapmak için ona gerçekten güvenmiyorum çünkü o sadece bu yılın iki katı dışında en iyi 10’u bitirdi. büyük bir başarı.
Bugüne kadarki en başarılı olan bu yıl bitmek için harika bir yol olurdu. 2012 için beni güzelce ayarladı. ”
McIlroy, olay yutkunma ve bitkinlik tahtasına girer.

    Geçen hafta Hong Kong’daki üçüncü galibiyetini elde ettikten sonra hala yüksek bir seviyedeyken, geçtiğimiz ay Maldivler’de sevgilisi Caroline Wozniacki ile birlikte tatilde kaldığı bir virüsten etkilendi.
Dün bir doktor gördü ve önümüzdeki hafta Tayland’da planlanan randevusundan çıkması muhtemeldi ve bu da Kuzey İrlanda’daki evinden 12 haftalık bir koşuyu tamamlayacak.
“Kesinlikle oynadığım en uzun streç ve muhtemelen tekrar yapmayacağım bir şey. Biraz daha düşüneceğim. Ama yapmak istediğim bir şey ve sadece kendimi suçluyorum ”dedi.

    “Enerji düzeyleri, tam olarak olmasını istediğim yerde değil. Yüzde 100 değilim ama hala dışarı çıkıp 18 delikli oynayabiliyorum. ”
“Hong Kong’da kazanma bana, bu Avrupa Turu sezonunu son derece başarılı bir şekilde tamamlamak için son bir adım attı.”
Yarın ilk kez McIlroy ve Donald’ın birlikte oynayacağı ilk yıl olacak. Farklı yörüngelerde hareket ediyorlar – Eylül sonunda Alfred Dunhill Linkler Şampiyonası’ndan beri oynadıkları ilk turnuva olacaklar – ancak 1,6 milyon poundluk jackpot’a rağmen, onlar Celtic’te Ryder Cup takım arkadaşları olarak kurdukları bağa rağmen Malikane, ilk tişörtte set yapmak için bir ihtimal olmadığı anlamına gelir.

    “Luke ile iyi bir ilişkim var. McIlroy, son birkaç yıldır onu çok iyi tanımalı ve West Palm Beach’te onunla birlikte biraz golf oynadım.
“Birlikte çalışmak çok kolay bir adam ve Perşembe günü gerçek bir fark olacağını düşünmüyorum. Eminim dışarıda iyi vakit geçiririz ve sohbet edip diğer golf turnuvasında başka bir tur gibi davranırız. ”
Freddie Jacobson yaralı bir başparmak ile dışarı atılırken Justin Rose, ikinci çocuğunun doğumu için eşi ile birlikte geri çekildikten sonra Avrupa Turu’nda 60 önde gelen para kazananların elit alanı 58’e düştü.

Bir önceki yazımız olan Tash muck'i altın haline getirmeye karar verdi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

    Bodrum Escort