Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Michele ‘utanç verici’ korkar Les Miserables

| Genel | 26 Mart 2018

Glee yıldızı, popüler sahne şovunun yaklaşan film versiyonundaki Eponine rolüyle Scarlett Johansson ve Taylor Swift’e karşı çıkıyor.
Michele, bu bölüm için koşmaktan onur duyduğunda ısrar ediyor, ancak rol almaya karar vermezse “utandırıcı” olacağını itiraf ediyor.
NYMag.com’a şunları söylüyor: “Ulaşmazsam ne kadar utanç verici davranıyordum! Sadece dün gazeteciğim ile konuştuğum için işte böyle bir şey yapmadım: Daha önce pek çok film yaptım Gerçekten almak istedim, ama şimdi, insanlar alıştıklarından çok daha fazlasını biliyorlar ve hepsi orada.
“(Glee) arkadaşım Dianna’nın (Agron) Örümcek Adam için haberlerin çevrimiçi olduğu zamanı hatırlıyorum ve onun için gerçekten rahatsızlık duydum. ama aynı zamanda gerçekten özel bir şey, ve eğer elde edemezseniz … ama benim de mutlu olduğum için mutluyum, ve düşünülmekte olan diğer kızların dünyasında olduğum için mutluyum çünkü bu benim için en havalı şey. Düşündükleri diğer insanları duyduğumda, vay be, vay, bu harika. Ben bir fan dork kızı oldum. ”
Moviemaker Tom Hooper’un yıldız çivili kadrosu şimdiden Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway, Geoffrey Rush ve Helena Bonham Carter’ı içeriyor.

Bir önceki yazımız olan Fabio Capello, Wayne Rooney için savaşacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

    Bodrum Escort