Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Martin O’Neill önce ruhları yükseltmek zorunda

| Genel | 25 Mart 2018

Sunderland’ın 24 saat önce Kurtuluş’ta kaybettiği ilk takımına, yeniden toparlanmak için izin verildi. Bu nedenle O’Neill, günün sonunda, kulübün antrenman sahasındaki arka koltuk personelini toplantıda geçirdi ve yeni görevine ilgi duydu.
O’Neill devrimi bugün ciddi olarak başlayacak. Yönetmen büyüsünü çabucak çalması gerekecek ya da Sunderland, Mollerux’deki 2-1 mağlubiyetinin kanıtı üzerine düşme karşıtı bir savaşla karşı karşıya gelecek ve Seb Larsson’ın kurtulduğu zaman kurtuldu.
Yine de Sunderland, rakipleri üst üste – Aşil topuğu tüm sezonda – öldürdüğü zaman öldüremedi, ve son vuruş, son dört maçında üçüncü yenilgiye uğratıldıklarını garantilediler.
O’Neill şu an aldığı işin büyüklüğünü gerçekleştirecek ve Sunderland bu sezon 14’ten sadece iki maç kazandı.
Defender Wes Brown, Steve Bruce’un taraftarlarının yetersizliğini artık geçmişte bırakacak. O’illill’in tamamen temiz bir arduvayı ele alacağına ve oyuncuların onun altında çalışmak için umutsuz olduğuna inanıyor.

    “Yeni yönetici kesinlikle iyi bir faktör getirecek ve bu yeni bir başlangıç” dedi Brown, 10 gün önce Wigan’a karşı olan hasar zamanı hatası, Bruce’un çöküşüne neden olan hayranlardan öfkeli bir tepki verdi.
“O [O’neill], Wolves’de bize fazla şey söylemedi. Kendini tanıttı. Herkese merhaba dedi ve buydu. Hepimiz Eric Black’in oyundan sorumlu olduğunu biliyorduk. Oyundaydı, ama çoğunu Blackie’ye bıraktı.
“İyi bir kaliteye sahip harika bir takım devralmıştır. Sadece jelleşmeye ve oyun kazanmaya başlamalıyız.
“Cezayı özlediğimizde, kafaların aşağı indiğini görebilirdiniz ve buna ihtiyacımız yok.

    “Oyunu 1-0’da rahatça kazandığımızı sanıyordum, ama cezayı kaçırdık ve bir dakika içinde attılar.
“Aniden bize saldırıyorlardı; kendimiz için üzülüyorduk. Gerisi tarih. ”
Brown’un ​​yorumları, Sunderland’ın gevrek güveninin altını çiziyor ve oyuncular, son zamanlardaki kötü sonuçların ve vasat performansların ardı ardına açıkça etkiledi. Sunderland, bu sezon sadece bir kez ikiye katlamayı başardı ve tüm sezonda olduğu gibi Molineux’da puanlama fırsatlarında para kazanamadı.
Wolves’in geç hedeflerinden önce Sunderland’a nişan atan Kieran Richardson, “Bu hafta biraz duygusaldı çünkü yeni bir yönetici geldiğinde, eski bir görevden alındıktan sonra, takımın iyi gitmediği anlamına geliyor.

    “Bu bakış açısından üzülüyordu, ancak yeni yönetici size bir asansör veriyor ve umarım oyuncuları tekrar kazanma yollarına götürecektir. Oyuncularımız olduğu gibi yapabileceğimize inanıyoruz ve eminim ki hayranlar da bunu biliyor.
“Bu hafta yeni bir taktikle yeni taktikler, yeni her şeyle çatlamak zorundayız. Bundan sonra, yeniden başlıyor ve ne olduğunu göreceğiz.
“Belki de eğitimde bitirmemizde daha çok çalışmalıyız. Fakat iyi grevcilerimiz var, onlara inanıyorum ve şans yarattığımız sürece, emin olacağız. ”
Richardson, Molineux’daki kendi gözlerinin kanıtlarından etkilenmeyeceğinden emin olmamalı.

    Sunderland, parçalarda iyi görünüyor, ancak yumuşak merkezleri Wolves’e maruz kaldı. Artı tarafta, henüz bu sezon bir maçta ikiden fazla gol atamadılar ve henüz eski moda bir şutlamanın henüz bitmediğini görmediler.
Oyuncular şimdi bir tane alacak, ama bu kalın bir Kuzey İrlanda aksanıyla gelecek.

Bir önceki yazımız olan Arsene Wenger, 200 Continental maçında Arsenal’in gerçek Eurostar'ı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

    Bodrum Escort