Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

LTA görüşmelerinde Murray

| Genel | 25 Mart 2018

Judy Murray, Basın Birliği Sporunun anladığı yeni Fed Cup kaptanı olmak üzere Lawn Tennis Association ile görüşüyor.
Bu yazı, yaz aylarından beri Nigel Sears’ın eski dünya bir numaralı Ana İvanoviç’e antrenörlük yapmak üzere LTA’daki kadın tenis ve kaptanı olarak oynadığı ortak rolden istifa edince boş kaldı.
Leon Smith, ekim ayında kadın oyununun sorumluluğunu üstlendi, ancak aynı zamanda erkek tenisçi ve Davis Kupası kaptanı olan Scot ile birlikte, koçluk ekibini desteklemeye hevesli bir şekilde yaklaşıyor.
Smith, Murray ailesini uzun yıllardan beri Judy’den oğlu Andy’nin koçu olarak dünyayı dörtüncüsü 11’e götürdüğünü ve iyi arkadaş olarak kaldığını biliyor.
İskoçya’nın eski bir milli koçu olan Judy’ye sunulan sözleşme, genç oyuncularla çalışarak daha geniş bir rol içerecek. LTA, deneyimini iyi bir şekilde kullanmaya itti.
Görüşmeler devam eden bir çalışma olarak kalmaya devam ediyor, ancak İngiltere’nin kadınları Şubat ayının ilk haftasına kadar Fed Cup eyleminde bulunmadıkça verilen anlaşmayı bağlamak için acele etmiyor.
Davis Cup ekibinde olduğu gibi, Avrupa / Afrika Bölge Grubu I’de ve Elena Baltacha, Anne Keothavong, Heather Watson ve Laura Robson ile 2011’de önemli ilerlemeler kaydettikleri için, Dünya Grubuna çok yakında ulaşabilecekleri umutları yüksektir.
Ancak, bölgesel grup, önümüzdeki yıl Eilat, İsrail’de düzenlenecek bir roket yarışması şeklini alıyor – 15 takımdan sadece ikisi terfi ediyor ve bazı sert rekabet var.
Judy’nin LTA ile yakın zamanda yaptığı çalışmalar, özellikle de rakipsiz rakiplerin analizi için Andy’nin ekibinin değerli bir üyesi olarak kalırken, o da tutkuyla karşı karşıya olduğu bir alanın katılımı ve iyileştirme olanakları etrafında toplandı.

Bir önceki yazımız olan Cadbury sahibi Kraft axe 200 iş başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

    Bodrum Escort