Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Judy Murray, Fed Cup rolünü düşünüyor

| Genel | 26 Mart 2018

Posta, yaz mevsiminden beri boştu ve Nigel Sears, LTA’da eski dünya futbolcu No1 Ana Ivanoviç’in kaptanı ve kadın tenis şefi rolünden istifa etti.
Leon Smith, Ekim ayında kadın oyununun sorumluluğunu üstlendi, ancak aynı zamanda erkeklerin tenis ve Davis Kupası kaptanı başkanı olan Scot ile koçluk ekibini desteklemeye hevesli.
Smith uzun yıllar boyunca Murray ailesini, Judy’den oğlu Andy’nin antrenörü olarak 11 yaşındayken tanıdı ve iyi arkadaş olarak kaldılar.
İskoçya’nın eski bir ulusal antrenörü olan Judy’ye sunulan sözleşme, genç oyuncularla daha geniş bir rol oynaması muhtemeldir.

    Fed Cup, İsrail’in Eilat kentinde Şubat ayının ilk haftasında yeniden başlıyor. Davis Kupası takımı gibi, İngiltere de Avrupa / Afrika Bölge Grubu I’de.
Elena Baltacha, Anne Keothavong, Heather Watson ve Laura Robson’ın 2011 boyunca önemli ilerlemeler kaydetmesiyle, yakında Dünya Grubuna ulaşabilecekleri umutları yüksektir. Oyuna katılan 15 takımın ikisi tanıtılacak.

Bir önceki yazımız olan Barnsley 2 Crystal Palace 1: Ricardo Vaz Te hızlı bir vuruş başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

    Bodrum Escort