Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

İngiliz kışı kadınlar neden 5 yaşına kadar büyüyecek?

| Genel | 26 Mart 2018

27 ve 60 yaşları arasındaki 5.000 kadının gözleri, mevsim boyunca, kış yaşlarında kadınların bakışlarını ortalama dört yıl sekiz ay olan bilim adamları tarafından incelenmiştir.
Güneş ışığının olmaması, göz altındaki torbalara vurgu yaparak, ciltte cilt anlamına gelir ve kış aylarında güneş ışığında daha az miktarda D Vitamini ve daha az serotonin nedeniyle daha fazla yorulma ile daha da kötü hale gelir. vücudun “iyi kimyasal hisset”.
Sonuçlar, erkekler için neredeyse kötü, Adonia Organics için New York’taki AMA Laboratuarlarında yürütülen çalışma. Kışın karanlık çevrelerden ve kabarık gözlerden muzdarip kadınların yüzde 82’sini, yaz aylarında sadece yüzde 38’inin aksine buldu.
Anti-aging uzmanı Dr Mark Binette Adonia şöyle dedi: “Vitamin D ve K’nin yokluğunu, özellikle de yorgunluk ve bağışıklıkla ilgili sorunlar ile ilgili olarak koyu halkalar ve kabarık gözlerle boğuşturan nedenlerden biri olarak daha fazla bilim geliyor. . Onları aldıktan sonra, tersine çevirmek genellikle zordur.

    “Vitaminler D ve K’de eksik olması, koyu halkaların ve kabarık gözlerin görünümü üzerinde önemli bir olumsuz etkiye sahiptir.”
Koyu halkalar en sık görülen cilt problemlerinden biridir ve sıklıkla cildin yüzeyinin altında kan sızıntısı olan küçük kılcal damarlardan kaynaklanır. Bu kan okside olmaya başladığında, çürüklere benzeyen çirkin bir koyu mavi renk açar.
Gözlerin altındaki ince cilt, sıvının birikmesine izin verir.
Bu, cilt daha şeffaf hale geldikçe kışın daha belirgin hale gelir.
Yaz aylarında, insanların yorgunluğundan daha az acı çekmesi ve çoğu insanın derisinin hafifçe bronzlaşması nedeniyle karanlık çevrelerin saklanması daha kolaydır.

    Ek olarak, yaz aylarında, cildin güneş ışığına maruz kalması halinde daha yüksek serotonin seviyelerine sahip oluruz.

Bir önceki yazımız olan Cinayetler: İspanya lodger için avlanıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

    Bodrum Escort