Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Dikkat! Tiger Wood tekrar kükrüyor

| Genel | 25 Mart 2018

Fantezi değil – bazı Meccano, eski bir soda akışı ve bir kaç saat ile ne bekliyorsunuz – ama en iyi modellerin söz verdiği şeyi yapamazken, bunun için gerekenleri yapmalı. .
Geçen hafta sonu üç kıtadaki dramadan sonra golf dünyasında ihtiyaç duyulan şey, dört ayını kaybedecek bir makinedir.
Yarın nisan olsaydı, sadece kış mevsiminin yolunda gitmesi ve Çin’in Yunanistan ve İtalya’yı Avrupa pazarlıklı bodrum binasından iki-bir anlaşma karşılığında satın alması değil, aynı zamanda zaten bir Üstat için beklemek zorunda kalmamızı sağlardı. hayranları dribble yapma.
Tiger Woods’un Kaliforniya’daki iki yılındaki ilk galibi, Rory McIlroy’un Hong Kong’daki zaferi ve Lee Westwood’un Güney Afrika’daki başarılı savunması, 2012’nin ilk Major’unu mükemmel bir şekilde oluşturuyor.
Woods’un Chevron Mücadelesinde sadece 18’lik bir alanda zafer kazanması, Yeşil Ceketi kazanacağı anlamına gelmez, kesin olarak, mümkün olduğu anlamına gelir – ve bu da spor yoluyla bir elektrik kıvılcımı göndermelidir.

    Heyecan verici bir sonuçla savaştığı adam bile, Zach Johnson, kendini yenilgiye uğratmış gibi görünen bir sırıtışla “geri döndü” dedi.
Woods, “Gelecek sene içine girmeyi çok iyi hissediyorum” dedi. “Biliyorum bir süredir var ama aynı zamanda, bir sebepten dolayı, hissetmemiş gibi geliyor. Komikti. Turumdan önce, arkadaşlarımdan biri bana eski bir LL Cool J lirik sözünü yazdı, a Geri dönüşü diyemedim, yıllarca burada bulundum ve onu geri çevirmek için sabırsızlanıyorum.
“Son streç aşağı inerken çok rahat hissettim. Çok defa burada bulundum. Ben gergin miydim? Kesinlikle. O pozisyonda her zaman gerginim. Ama kazanma şansı olan rahat bir his ve o konumda olmanın tadını çıkarırım.

    “Daha sonra putt ve duyguyu hissettirmek için sanırım bir şey çığlık atıyordum, çünkü biriyle aşağı çekmiştim. Birdie gitmek için, birdie onun kadar iyi. ”
Woods, Avustralya’da para cezası alan kapıyı çalıyordu, ancak bir profesyonel olarak 88’inci kez kazanmak için kendi turnuvasında patlayarak, golf boyunca rezonansa giren ancak kendi içinde en güçlü olan bir mesaj gönderdi.
Çelik maskenin arkasına gizlemek isteyebileceği gibi deneyin, hatta Woods’un kendinden şüphe duyması gerekir. Kazanılmamış 26 turnuvanın kısır koşmasına son vermek, onu yok etmeye yardımcı olacaktır. No58’ün düşük bir noktasından, dünyada No21’e geri döndü.

    Salıncak farklı olabilir, araba da olabilir, ama baskı hafta sonlarında en yoğun olduğu zaman büyüyecek olan ürpertici kabiliyet, Thousand Oaks’da iki bir arkadaşla bitirdiği için hala canlı bir şekilde tanınabilirdi.
Pazar günü kırmızısı siyah bir tank top tarafından kısmen gizlenmiş olabilirdi, ama tüm dünya için gökyüzünü yumruklarken ve sonunda bir zafer çığlığı attığında eski Woods gibi görünüyordu. O, onun merhametinin süpermençisi değildir – yenilmezlik aurası, son iki zahmetli yıl boyunca bunun için çok fazla hit almıştır – ama o, Augusta için yeniden bir resmendir.
İkinci sezonun dördüncü yerine yerleşmeden önce, bu sezon son günü kısaca önderlik eden tüm sıkıntılarıyla bile çok uzaklara gitti.

    Sevdiği ve onu seven bir ders. Yeşil etrafında kadife bir dokunuşla kutsanmış olanlar için tişört ve ödüller dışında herhangi bir öngörülemezlik için af teklif ediyor. Sınırları içinde dört kez kazandı.
Tabii ki, McIlroy da aynı derecede uygun bir yer ve geçen yılki erimeden sonra yerleşmek için bir puan var. Westwood, iki yıl önce Phil Mickelson’ın zafere ulaştığı ve sekiz ay önce sarsılmış olan Luke Donald’ı indirmediği yakın bir zamanda geldi.
Keşke yarın olsaydı …
Bir sandviç tost makinesinin bilgi işlem gücüne sahip olmasına rağmen, zaman makinesinin ilk seferi iyi gitti. Zaman buruşuk, aylar süren konserler ve Augusta’nın yeşil sineği görünüşe geçmiştir. Sürprizi bozmak benim yerim değil. Ama ne yaparsan yap, ilk haftayı ücretsiz olarak Nisan ayında sakla.

Bir önceki yazımız olan Martin O’Neill önce ruhları yükseltmek zorunda başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

    Bodrum Escort