Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Caroline Flack: Puma ya da beşik kapanı?

| Genel | 26 Mart 2018

Görünüşe göre, görünüşe göre, Xtra Faktörünün boğucu esmer kahvesi olan Caroline Flack’in, kıvırcık saçlı genç erkek grup üyesi Harry Styles ile bir ilişkisi olduğu açık.
Her şey esas olarak siberuzay üzerinde ölüm tehditleri alan sunucuya yol açan Twitter sosyal paylaşım sitesi üzerinde yüce bir rumpus neden oluyor.
Foppish Harry, geçen Noel The X Factor’da üçüncü olan One Direction ile şarkı söyler ve X1 Factor’da konuk yıldız olarak görünen beş yüzlü grup üyesiyle No1 isabeti almaya devam etti.
Sunucu, o ve Harry’nin bir eşya olduğunu, ancak Harry’nin Salı sabahı saat 22: 00’de Caroline’ın Kuzey Londra evine gizlice kaçtığını, ancak oldukça nazikçe dikkatini çeken suçluları için yakıt sağlayacağını doğruladı. onu bir “beşik yakalayıcısı” olarak markalı.

    Caroline’ı anlaşılmaz bir şekilde rahatsız eden bir etiket. Kendisi, Harry ile kendisi arasındaki 15 yıllık yaş aralığını savunan ve Harry’nin hayranlarından aldığı acımasız Twitter barajını kınayan bir röportaj vermiş oldu.
DAHA…
CAROLINE FLACK: HARRY STYLES HAKKINDA NEDEN BİR VAR
CAROLINE FLACK, TOYBOY HARRY ÜZERİNDE FANLARDA GERİ DÖN

    LAUGHS İÇİN CAROLINE FLACK CACKLES
“Düşünmeye devam ediyorum, neyi yanlış yaptım? Ama yanlış bir şey yapmadım. Kafamı almamın benim için zor olan şey, insanların iğrenç olduğunu söylüyor. Sanırım öyle değil ”diyor. “Yaptığım şey hakkında endişelenmem gerekmediğini hissediyorum. Ama insanların büyük yaş boşluklarını kabul etmedikleri bir sosyal şey. Dedikodunun insan doğası olduğunu biliyorum. Ama neden kötü olduğunu söyle? Kimse yaralanmıyor. ”
Ayrıca nefret postasına da değindi: “Bu bir çeşit zorbalık. Sadece One Direction taraftarlarının azınlığı ve hepsi çok genç olduklarını biliyordum. Onu ciddiye alamıyorum ya da evimden asla çıkamadım. ”

    Düşmanca yapılan bir çevrimiçi kampanyada bir fandan tweet vardı: “Caroline Flack erkek arkadaşımla flört ederse ben de onu kişisel olarak avlayacağım ve onu vuracağım.” Başka bir yayınladı: “Seni Caroline Flack’i öldürmek istiyorum. Harry benim, orospu. ”Bir başkası, sunucunun“ çocuklarla çıkmamasını ”söyledi.
Karşı kampta Caroline destekçilerine sahip, biri Harry’nin hayranlarına “büyümeye” ve başka birinin ölüm tehditlerini gönderebilecekleri bir başka inançsızlığa işaret ediyor. Başka bir şeyden bıkmıştı: “Artık umurumda bile değil. Eğer Harry bir yaşlıyla çıkmak istiyorsa, bıraksın. ”
İnternet artık karşıt fikirlerle dolu ve web sitelerinin okuyucuların ilişkiyi “uygunsuz” olup olmadığı konusunda yorum yapmaya davet ediyor.

    Parite orijinal olarak bir X Factor partisinde bir öpücük paylaştıklarında farkedildiklerinde birbirine bağlandılar ve Harry daha sonra Twitter sayfasına gittikçe saldırdı: “Bazen şeyler oluyor ve aniden hayata yeni bir bakış açısı getiriyorsunuz.” O ve Caroline – Bir zamanlar Prens Harry’ye bağlı olmasına rağmen, her zaman orada tutulmuş bir romantik katılım yoktu – bir Londra otelindeki romantik bir yemek de dahil olmak üzere bir dizi tarihte olmuştur.
Çiftin sadece “arkadaş” olduğunu öne süren birkaç saçma ifadeden sonra Harry, Xtra Factor röportajı sırasında yaşlı bayanı sevdiğini öne sürerek ilişkilerinden duyduğu dedikoduyu daha da artırdı. Bu yılki kızlardan hangisinin çekici olduğunu sorduğunda bir şaşkınlıkla karşılık verdi: “Benim için biraz gençler.” Elbette onlar kesinlikle onun yaşı.

    Bu arada Caroline’in ortak sunucusu Olly Murs daha barizdi. “Harry yaşlı kadınlardan hoşlanıyor ve Caroline’ı ne kadar sevdiği hakkında hep bana açıkça konuştu,” dedi çifti ciddi olarak birbirine bağlıydı. “Bana her zaman mesaj atıyor,“ Caroline çok ateşli, iyi bir kelime. ”
Şu an bu aşamayı geçebiliriz ama bu gerçekten tartışmalı bir konu mu? “Puma” kavramı – daha genç bir erkeği tarihlendiren yaşlı kadın – ABD’de neredeyse bir harekete dönüştü ve birçok ünlü örnek var. Demi Moore, Halle Berry ve Madonna’nın genç erkek arkadaşları vardı, Joan Collins ise beşinci kocası Percy Gibson’dan tam 32 yaşında, Denise Van Outen ise kocası Lee Mead’den yedi yaş büyük. Muhtemelen tartışmaların çoğu, Harry’nin bir içki ya da oy kullanamayacağı bir çağdan gelmesinden kaynaklanıyor.

    Yaşlı kadınlara oyuncak arabalarının nasıl geçtiğini öğretmek için “puma” atölye çalışmaları yürüten can koçu Rita Sangha, 17 yaşındayken (38 yaşındayken) bazı dehşet verici tepkilerle karşılaştı.
“Bu şok insanlar” diye itiraf etti. “17 yaşında bile genç olduğunu düşündüğümü söylemeliyim.”
Kayıt için Harry gelecek Şubat 18 olacak ama o zamana kadar hepsinin havaya uçacağından şüpheleniyorsun.

Bir önceki yazımız olan Abbey Clancy, 60'lıların “rock piliç” ini arar. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

    Bodrum Escort