Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Britanya’yı kışkırtmak için Kuzey Kutbu fırtınaları ve 90 mil rüzgar

| Genel | 25 Mart 2018

İngiltere’deki bölgeler, Met Office’in İngiltere’deki hemen hemen tüm bölgeler için ciddi hava uyarıları yayınlamasından sonra, kapakların alt kısmına basmaya zorlanacak.
Met Office habercisi, Helen Chivers şunları söyledi: “İngiltere’nin büyük bölümünde son derece güçlü rüzgarlar ve yağmurun büyüsünü bekliyoruz. Fırtınalar ve rüzgar kuvveti, ülke çapında oldukça geniş bir alana yayılacak ve doğudaki kadar uzaktaki 90 km’ye ulaşacak. Anglia.

Rüzgar, ülkeyi geçen yıl Torquay’daki sahnelere benzetmeye hazırlanıyor
“Bu rüzgarlar, ulaşım kaosuna neden olacak, binalara zarar verecek ve ağaçları aşağıya çekecek.”

    Evlerdeki çatlaklar, mobil evler devrilmeye ve elektrik hatlarının aşağı çekilmesi de dahil olmak üzere, binalarda meydana gelen yapısal hasarlar konusunda uyarıda bulunuldu.
Met Office, ayrıca, enkazlardan ve potansiyel olarak uzun süreli kesintilerden güç ve yaygın ulaşım kesintilerine kadar kişisel güvenlik için bir risk olabileceği konusunda uyardı.
Bayan Chivers devam etti: “En güçlü rüzgarlar Perşembe öğleden sonra ve akşamları bize ulaşacak ve acele saatlerde en kötü olacak.
“Seyahat eden herkesin seyahat koşullarının aşırı derecede kötü olacağının farkında olması gerekiyor – insanlar ayrıca polis ve ulaşım güncellemeleriyle de güncel kalmalılar.”

    Güneybatı İskoçya ve Cumbria’da da 30-50 mm yağmur bekleniyor.
Sıcaklıkta devam eden bir düşüş Cuma günü kar fırtınalarını görecek ve hava sıcaklığının 3-3 dereceye düşmesine neden olacak.

Cuma gününe kadar İngiltere’nin karına ulaşacak
Kar, tepelerin karlarında 10 inç ve daha düşük seviyelerde dört inç ile Birmingham’ın güneyine kadar uzanabiliyordu.
Cumartesi, Güney-Doğu dışında İngiltere’nin tamamı için kışlık duşlarla birlikte don ve yaygın yol buzunu görecek.

    Ülkenin kuzeyi, soğuk havaların payına sahipti ve kar, Derbyshire ve Staffordshire gibi güneyde düşmüştü.

İskoç sınırları zaten kardan pay alıyorlardı.
Kış, iki kamyon şoförünün kuzey Lincolnshire’daki A160 ve Glasgow Baillieston’daki M73’teki hain şartlarda öldükten sonra ilk kurbanlarını yollarda iddia etti.

    Northumberland’da 24 yaşında bir asker, bir askeri tatbikat sırasında hipotermiden muzdarip olduktan sonra hastaneye kaldırıldı.

Bir önceki yazımız olan Kanser 'dört basit yaşam tarzı değişikliği' ile önlenebilir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

    Bodrum Escort