Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Bir başka yaralama da zayıf Lewis Moody için sefalete yol açtı.

| Genel | 26 Mart 2018

Moody, 33, geçen yıl Leicester’la bir ragbi yaşamından sonra Bath’a katıldığından beri sadece 13 kulüp oyununa sahipti.
Moody için, Eylül ayında Yeni Zelanda’da bir diz sakatlığı geçirirken İngiltere’deki küresel turnuvaya liderlik etmesinden bu yana pek bir şey doğru gitmedi.
Alandaki İngiliz problemleri, Fransa tarafından çeyrek final yenilgisi ile sonuçlandı ve sahaya, Martin Johnson’ın ayrılışı ve oyuncuların sızdırılmış görüşleri ile saha dışı bırakıldı – bazıları Moody’yi özellikle elverişsiz bir ışık altında bıraktı.
Moody, yaralandığı zaman Dünya Kupası’ndan döndüğünden beri Bath için üçüncü görünüşünü yapıyordu.
Hamam koçu Brad Davis “Ben sadece oyuncu için kendimden geçtim” dedi. “Eğitime hevesli geri geldi ama eminim ki kendini işgal etmek için sahadan yükler çıkaracak.

    “Hayal kırıklığı yaratıyor ama ne yapabilirsiniz? O her zaman oyunu böyle oynadı, her zaman darbelere kapılacak. ”
Bath, Stephen Donald ve Francois Louw’un dönüşü ile The Rec’teki Leinster’a karşı Pazar günü Heineken Cup tie için telafi edilir. All Black ve Springbok, Moody ile birlikte geçtiğimiz Cumartesi günkü Nadir ev harabelerinin satışından yoksun kaldılar.
Yaralanmadan dolayı muhtemelen Yeni Zelanda’da olacak olan Ugo Monye’de, 2015’e götürecek Harlequins’le yeni bir anlaşmaya varıldı.
Monye, ​​28, 10 yıl önce okuldan Quins’e katıldığından beri 169 oyunda 73 deneme ile tutarlı bir vuruş oranına sahiptir.
“Bu kulübün bir parçası olmaktan gurur duyuyorum” dedi. “Harlequins’te olmak oynamakla ilgili değildir. Hayatının bir parçası olur. ”

    Oxford, Twickenham.Cambridge’de 61 galibiyet, Oxford 54 ve 14 berabere kalan, günümüzün 130. Varsity maçında Cambridge’e karşı favoriler.

Bir önceki yazımız olan Luke için dar bir yol başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

    Bodrum Escort