Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Aston Villa Jermaine Jenas darbe tarafından vuruldu

| Genel | 26 Mart 2018

İngiltere’nin enternasyonalinden çıkmış bir Aşil’den acı çeken İngiltere, Tottenham’a geri döndü ve Villa’nın Cumartesi günü Manchester United’a yenilmesiyle birlikte sezonun ilk günü olan bir sezonun ilk gününde bu tarihten itibaren başladı.
28 yaşındaki Jenas, dünkü operasyonu yaptı ve ana kulüpteki Spurs geri dönüşü için bir zaman çizelgesi koymasına rağmen, altı ay, sakatlığın standart iyileşme periyodudur – bu da sezonuna erken bir son verilmesi anlamına gelir.
Bolton’da bu son haftada sadece beş puan topladıktan sonra bu hafta sonu Bolton’da olumlu bir sonuca ihtiyaç duyan Villa ve iki yedekle sınırlı olan yaralanmaya maruz kalan Jenas için acı bir darbe oldu. Bir uyluk ve eski bir Aşil sorunu nedeniyle Cumartesi öncesinde Villa için görünümler.
Villa yöneticisi Alex McLeish, “Bu bir utanç, Jermaine üzerinde gerçekten kötü bir şans,” dedi. “Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum. Ne kadar sürede çıkacağını öğrenmek için ne beklediklerini görmeli ve teşhis etmeliyiz.

    “Tottenham ile yakın temas halindeyiz ve gerçekten zaman çizelgesini bilmiyoruz. Hiçbir şey söyleyemeyiz. Onu çözmelerine izin vermeliyiz.
“Onunla hiç başlamamıştık ve her iki taraf için de çok sinir bozucu oldu ama Jermaine için cehennem olmalı.”
Twitter hesabında yazan Jenas şunları söyledi: “Açıkça söylüyorum ama futbolda oluyor. Daha güçlü olacağım. ”
Yunan takımı Olympiakos ile kredi anlaşması şartlarına göre, McLeish orta saha oyuncusu Jean Makoun’u kapak olarak hatırlayamadı. Ancak, ortaya çıktığı gibi, Kamerun enternasyonalinin bir kenarı, bir diz sakatlığı ile dışlanmıştı.

    McLeish, “Jenas’ın durumu Makoun’da yaşananlara benzer bir durum” dedi. “Medial ligament yaralanması var, bu yüzden yaklaşık iki aydır dışarı çıkacak. Buraya geri gelip bizi görmesi gerekiyordu. Geçen hafta dizini incitti, bize geldi ve ebeveyn kulübünüzün neler olup bittiğine karar vermesine izin vermelisiniz. ”
McLeish şimdi, Ocak 1’de bir orta saha oyuncusu imzalayarak, Ocak sahibi Randy Lerner’in sırtını Ocak transfer penceresinde isteyecek.
Villa’nın beşinci ve saldırısı bu dönemde neredeyse taşa dönüştürülürken, orta saha onun gelişinden bu yana İskoçlar için gerçek bir sorun oldu. Doğru karışımı bulamayan Stiliyan Petrov, Chris Herd, Barry Bannan, Fabian Delph, Stephen Ireland ve Jenas gibi çeşitli oluşumlar ve personel ile birlikte doğdu ve değişti.

    Sezonun böylesine önemli bir aşamasında, McLeish, koşarak yere vurabilecek bir oyuncuyu imzalamaya hevesli olacak ve önceki Premier Lig tecrübesinin önkoşul olduğu anlaşılıyor.
Scot’un çıkarlarını yeniden canlandırabileceği bir oyuncu, şu anda Manchester United’da lehte olmayan Darron Gibson.
Kaleci Shay Given de bu hafta bir hamstring yırtığı ile bir sonraki ay için ayrılacağını keşfetti, bu da Amerikan anlaşmazlığı olan Brad Guzan’ın bu hafta sonu ilk Premier Ligine girmesini sağlayacak.
Guzan şöyle dedi: “İnsanlar benim hakkımda çok fazla Premier League futbol oynamadığı için konuşacaklar ama her gün Darren Bent ve Gabby Agbonlahor’un beğenilerine göre daha iyi bir hazırlık yok.

    “Bu adamlarla antrenman yapabilmek için, bunlar dünya çapında grevcilerdir. Benim için ve gelişimim için muazzam. ”

Bir önceki yazımız olan Acı verici bir çıkış ama Roberto Mancini’nin adamları en üst masada yemek yiyebilirler. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

    Bodrum Escort