Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

Zamora İngiltere takımında

  • Listed: 10 Ağustos 2018 11:40

Escort bayan,masaj salonu,masözleri açıklaması


Zamora İngiltere takımında

Zamora, Capello’nun geçici listesinde yer aldı, ancak Fulham’ın Pazar günü Arsenal ile berabere kalmasından sonra, Mark Hughes, forvetin Eylül ayında atılan kırık bir bacaktan kurtarıldıktan sonra uygun olmadığını söyledi.
Ancak Andy Carroll’ın sakatlıktan ve Wayne Rooney’den vazgeçmesiyle Zamora, Darren Bent, Jermain Defoe ve Peter Crouch’un da dahil olduğu dört kişilik bir grevde seçildi.
Beklendiği gibi, bu vesileyle ilgilenmek istemediğini ima eden Robert Green’in yeri yoktu. Ben Foster’la birlikte geleceğin geleceği için uluslararası görevlerinden biri olan Scott Carson ve Fulham’ın ikinci tercihi David Stockdale’in Joe Hart’a destek olacağı anlamına geliyor.
Manchester United defans oyuncusu Rio Ferdinand, Capello tarafından kaptanlıktan beri ilk defa seçildi.
En son niteleyiciyi, Eylül ayında Galler aleyhinde başlatmayan Michael Dawson olarak İsviçre’ye karşı John Terry ile birlikte başlaması bekleniyor.
Dünya Kupası’ndan bir oyun oynamadan döndüğünden beri öne çıkmayan Michael Carrick’in orta ortalarında bir dönüşü var.
Arsenal’in Theo Walcott’u hatırlatırken, Galler maçı için seçilen takımın Capello, Aaron Lennon ve Matt Jarvis kaçırdı.
İngiltere’nin Euro 2012 ehliyetini İsviçre’nin Wembley’de 4 Haziran Cumartesi günü yaptığı kadro: Carson (West Brom), Hart (Man City), Stockdale (Fulham); Baines (Everton), Cahill (Bolton), Cole (Chelsea), Ferdinand (Man Utd), Jagielka (Everton), G Johnson (Liverpool), Lescott (Man City), Terry (Chelsea), Walker (Tottenham); Barry (Man City), Carrick (Man Utd), Downing (Aston Villa), A Johnson (Man City), Lampard (Chelsea), Milner (Man City), Parker (Batı Ham), Walcott (Arsenal), Wilshere (Arsenal) ), Genç (Aston Villa); Bent (Aston Villa), Crouch (Tottenham), Defoe (Tottenham), Zamora (Fulham).

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.