Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

Wimbledon 2011: Rafael Nadal kazanan bir başlangıçtan kalktı

  • Listed: 8 Ağustos 2018 06:33

Escort bayan,masaj salonu,masözleri açıklaması


Wimbledon 2011: Rafael Nadal kazanan bir başlangıçtan kalktı

Savunmasız Wimbledon şampiyonu Nadal, Amerikan Michael Russell’ı 6-4, 6-2, 6-2 yenmek için yavaş bir başlangıçtan kurtardı.
Orta Mahkemede oyunun açılışını yapan ilk seri, ilk sette 4’üncü sette ilk sette ikinci ve ikinci sırada 2-0’lık bir ip atmak için ilk sette 4-2’lik bir düşüş oldu.
Nadal bir an önce oyuna girmeye başladı, bir sonraki maçta 30- 30’luk iki zırıldayan zırıldadı ve patlayıcı bir bekletmeden önce 4-4’e geri döndü.
Nadal elinden gelenin en iyisini yapan bir şey bulamamıştı, ancak 40-30’tan itibaren Russell gibi dokuzuncu oyunda iki kez çift hata yapmasına gerek kalmadı ve Nadal’a ikinci bir mola vermek için isabet aldı. 6-4.

    
        
            Rafael Nadal, Michael Russell’a karşı açılış maçını kazandı
                Wimbledon 2011
            

    Nadal ikinci sette üç kez, üçüncüde iki kez kırdı.
Bitiş çizgisini sezmek yaklaşıyordu, Nadal’dan bir köşe-köşe forehand ona üçüncü setin ilk oyununu almasına yardım etti – yine hizmete karşı – ama Russell, havluyu atmamaya karar verdikten sonra Nadal’ı ayağa kalktığında üçüncü oyun.
Çalışmada, dilimlenmiş bir voleybolun 2008 ve 2010 kazananı tamamen kontrol altında olduğunu ve ön plana çıkan hızlı, sert ve derin bir marka olduğunu ve 3-1 önde olduğunu gördü.
Nadal’ın dilim backhandleri şimdi Russell’a her türlü soruna neden oluyordu ve maçın yedinci’si 4-1’e getirdi.

    Russell son bir engel aradığı sırada Nadal servisine 30-0 kazandı, ancak şimdi Mayorka’daki adamla birlikte, işler hızla kendi lehine ayarlandı ve seti aldı ve maçı aldı, 6- 2.
Nadal ya ikinci turda İspanya’nın Pablo Andujar’ı ya da Amerika Birleşik Devletleri’nden Ryan Sweeting ile karşılaşacak.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.