Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

Venüs emektar görmek için derin kazı

  • Listed: 8 Ağustos 2018 07:38

Escort bayan,masaj salonu,masözleri açıklaması


Venüs emektar görmek için derin kazı

Date-Krumm, ilk önce takımda inanılmaz bir ilke imza attı ancak Williams, 5-1 mağlup olduktan sonra toplam yedi set puan kazandı. Sonunda, 40 yaşındaki – 1996’da bir Wimbledon yarı finalisti – ilk seti bir saat ve dört dakika içinde perçinledi, ancak o zamanlar Williams ritim buldu.
Amerikalı, ikinci sette erken bir mola vererek, maçta üçlük bir sürede 6-7 (6/8) 6-3 8-6 zafer elde etmek için zorlu bir üçüncü çeyrekte oynamaya karar verdi.
Date-Krumm, Williams’ın ilk iki servis maçında kırdı ve dokuz dakikada sadece 3-0 öne geçti ve ardından 5-1 avantaj sağladı. Ancak Williams rakibini reddetmeyi reddetti ve rakibinin baskısını tekrar yapmak için ardı ardına oynanan beş oyunu bir araya getirdi.
Sete hizmet etmede iki kez başarısız olmasına rağmen, Date-Krumm Williams’ın güçlü servisine saldırmaktan memnun oldu ve dört set daha kazanmak için kopmada 6-2’lik bir lider açtı. Williams tekrar vurup, Tarih-Krumm nihayet öne geçmeden önce tüm seviyeyi kurtardı.
İkinci setin ilk maçında hizmet vermeye devam eden Tarih-Krumm, genişlemeden çıktıktan sonra bir raket oynamak için raketini sağdan sola çevirdi. Williams, bir kabartıcı kazanan ile seviyelendi ve daha sonra el becerisi ile voleybol yapmış olan Date-Krumm’dan sonra ikinci setin ilk molasını mühürledi.
Date-Krumm iki geri dönüş puanı kazandı, ancak Williams’ın servisi bir teçhizatı kıstırdı ve güçlü forehand’in arkasındaki farzedeyken hızla ayrılmadan önce setin sarılmasını gördü.
Williams, maçın ikinci çifte hatasıyla maçın ilk iki haftasında başarısız oldu ve maçta daha önce net kordonun çekilmesiyle kandırıldı. Tarih-Krumm, 10 dakikalık bir oyunda tutmak için üç ara puan kazanmak zorunda kaldı, bunlardan biri topun sadece çizgiyi fırçaladığını gösteren bir meydan okumaydı.
Her oyun şiddetle itiraz edildi, ancak Williams’ın gücü ve Date-Krumm’dan bazı büyük voleybollarla, set 7-6’ya kadar servis yaptı. İlk olarak gözlerini kırpıştıran tarih-Krumm’du.
Maçta üçüncü kez kalmak için hizmet veren, iki maç puanı kabul etti ve Williams, Date-Krumm’un backhand’ı genişlediğinde unutulmaz bir zafer kazandı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.