Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

Sirk hayvanlarında ‘Kirli numaralar’ satırı

  • Listed: 8 Ağustos 2018 08:58

Escort bayan,masaj salonu,masözleri açıklaması


Sirk hayvanlarında ‘Kirli numaralar’ satırı

Backbench çağrısı yapan Tory Mark Pritchard, geri adım atmadığı sürece Başbakanlık makamı tarafından tehdit edildiğini iddia etti.
Avam Kamarası kararı Hükümeti bağlamaz, ancak tam bir yasağın önündeki yasal engellerin varlığını sürdüren bakanların utanç kaynağıdır.
Milletvekilleri, hükümeti önümüzdeki yıl temmuz ayından itibaren bir yasaklamaya yöneltmek için oy kullanma kararı aldı.
Açık bir meydan okuma gösterisinde, Bay Pritchard milletvekillerine parti hiyerarşisine uymak için “teşvik ve ödül” teklif edildiğini söyledi. Ancak firma dururken, baskı “toparlandı”.
Wrekin milletvekili şunları söyledi: “Başbakanlık ofisinden doğrudan bir telefon aldım ve bana bu hareketi çekmedikçe, Başbakan’ın kendisine gerçekten çok belirsiz gözükeceğini söyledi.
“Zorbalığa uğramayacağım … Bu, uzun yıllardır kampanya yürüttüğüm bir konudur.” Sayın Pritchard, Hükümet’in bir yasağa neden karşı çıkmasının bir “gizem” olduğunu söyledi. İngiltere’de üç seyahat sirki vardı; zebralar, aslanlar, kaplanlar ve develer de dahil olmak üzere 39 vahşi hayvan vardı. Pritchard’ın hareketi, aynı zamanda, Labour’un Jim Fitzpatrick (Poplar ve Limehouse) ve Lib Dem Bob Russell (Colchester) tarafından da imzalandı.

    Tory milletvekillerinin karşı çıkmak için kırılacağı anlaşılıyor, ancak Bay Pritchard daha sonra hükümetin ücretsiz oylamaya izin verdiğini açıkladı.
Kampanya Çarşamba günü, Animal Defenders International’dan David Cameron’a açık bir mektupla sonuçlandı. Oyuncu Brian Blessed, komedyen Ricky Gervais ve Kraliçe gitarist Brian May dahil olmak üzere ünlüler tarafından imzalandı.
X Faktorun kazananı Leona Lewis, eylem talebinde bulunmak için milletvekili Diane Abbott’a (Hackney North ve Stoke Newington) yazdı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.