Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

Row İrlanda absentees üzerinde devam ediyor

  • Listed: 13 Ağustos 2018 00:18

Escort bayan,masaj salonu,masözleri açıklaması


Row İrlanda absentees üzerinde devam ediyor

4 Haziran’da Makedonya’da Euro 2012 elemeyi içeren dört oyun yaz programının başlangıcı, birçok oyuncunun görev için rapor vermemesi yüzünden gölgede kaldı.
İlk olarak Salı gecesi Kuzey İrlanda’nın 5-0’lık galibini gözden geçirmek üzere düzenlenmiş, fevkalade bir basın toplantısında konuşan Tardelli, “Neden bu oyuncular hakkında konuşmak istiyorsun? Diğer oyuncular hakkında konuşmayı tercih ediyorum, geçen gece oynayan oyuncular Bana Simon Cox’u veya diğer oyuncuları sor. Onlar bunu hak ediyorlar. ”
Wigan orta saha oyuncusu James McCarthy, Birmingham’ın Keith Fahey ve Stoke trio Marc Wilson, Jon Walters ve Glenn Whelan’ın bu haftaki Carling Nations Cup maçları için Dublin’de olması bekleniyordu.
Tardelli, McCarthy, Wilson ve Walters’ın kesinlikle yaralandığını, ancak daha sonra, dünya futbol kurallarının, Makedonya sağlık ekibine rapor vermelerini gerektiren Makedonya oyunu öncesinde önerilebileceğini söyledi.
Daha fazla bastığında şöyle dedi: “Wilson-out. Bir sorunu var, yaralandı. Walters çıktı, yaralandı. Whelan ve Fahey, gelecekler. Diğer oyuncular, bilmiyorum. Onlar evde kaldı.” Açıklığa kavuşturuldu. Belki Perşembe günü ya da başka bir günde doktora görünecekler. ”
Celtic forvet oyuncusu Anthony Stokes, haftanın ilk tartışmasını, yorgunluğunu atıp, yönetici Giovanni Trapattoni’yi kızdırdı. McCarthy daha sonra beklendiği gibi Pazartesi günü görevi bildiremedi ve Trapattoni, oyuncunun onunla hiçbir temasta bulunmadığını ya da Wigan yöneticisi Roberto Martinez tarafından reddedilen herhangi bir çağrıyı geri çektiğini söyledi.
Cumhuriyet, daha sonra Aviva Stadı’nda Kuzey İrlanda’yı kasıp kavurdu, ancak oyundan sonra Trapattoni’nin ortaya çıkardığı gibi, oyundan sonra ortaya çıkmıştı.
Ekip yönetiminden ve FAI’den alınan bazı ifadeler, yaralanmalarla ilgili bazı takım değerlendirmelerine katılmadıklarını ileri sürdüler, ancak Tardelli bu durumun böyle olmadığı konusunda ısrar etti.
Dedi ki: “James McCarthy’nin bir sorunu var, Yaralandı. Mevsimi çok zordu, bir ayak bileği problemi ile oynadı. Bence, Stoke, inanıyorum ki diğer oyunculara inanıyorum ama bazen buraya gelmek mümkün, doktorla değerlendirdi ve sonra geri döndü. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.