Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

Ramsay’ın kayınpederi için gizlilik yok

  • Listed: 12 Ağustos 2018 20:50

Escort bayan,masaj salonu,masözleri açıklaması


Ramsay’ın kayınpederi için gizlilik yok

İlk kez ortaya konan bir kararda, Adalet EADY, Chris Hutcheson’un sırrını halktan korumak için “gizlilik yasasına” dayanamayacağını ilan etti.
Karar, geçtiğimiz Aralık ayında kapalı kapılar ardında verildi.
Bay Hutcheson, yargıcın, The Sun’ın, Daily Mail’in ve Daily Mirror’ın yayıncılarının ilgisini çeken 62 yaşındaki bir geçici gizlilik tedbirini reddetmesini reddeden yargılanmadı.
Salı günü, Temyiz Mahkemesi temyiz başvurusunu reddetti ve ihtiyati tedbir kararı alan “KGM” nin aslında Christopher Hutcheson olduğunu açıkladı.
Çarşamba günü, Rolls Efendisi Lord Neuberger, Lord Adalet Etherton ve Lord Justice Gross ile birlikte oturduktan sonra, daha sonra teslim edilen kararlardan sonra 43. paragraf kararı sadece birkaç redaksiyonla yayınlanabilirdi.
Bay Hutcheson’un bir çocuğu tarafından iki çocuk babası olduğunu iddia ettiği iddialar, Çarşamba günü Daily Mail ve The Sun’da yayınlandı.
Kararında, Bay Adalet Eady, Bay Hutcheson’un kızı Tana’nın şef Ramsay ile evli olduğunu ve sadece babasının “ikinci” ailesiyle ilgili yeni keşfettiğini söyledi.
Bay Hutcheson, Gordon Ramsay Holdings Ltd ve Gordon Ramsay Holdings International Ltd’nin genel müdürüydü ve çeşitli iştirakleriyle Gordon Ramsay Group’u kurdu.
Geçtiğimiz Ekim ayında kayınpeder görevden alındı ​​ve o zamandan beri Gordon Ramsay ile çeşitli gazetelerin köşe yazarları arasında çok açık bir halk maçı oldu.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.