Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

NR patronu ‘fonların kötüye kullanılmasını’ temizledi

  • Listed: 11 Ağustos 2018 16:15

Escort bayan,masaj salonu,masözleri açıklaması


NR patronu ‘fonların kötüye kullanılmasını’ temizledi

Iain Coucher’a karşı iddialara bakmak için atanan Antony White QC, asılsız olduklarını tespit etti.
Eski NR patronuna karşı bir dizi suçlamada bulunan Nakliye Ücretli Personel Birliği (TSSA), raporun bulgularını “Bay Coucher’a karşı mali uygunsuzluk iddialarının asılsız olduğu” konusunu kayıtsızca kabul ettiğini söyledi.
Ancak sendika, kamu kaynaklarının insan kaynakları müdürü Peter Bennett tarafından “itiraf ve kötü muameleye maruz kalmasından” kaçınmak amacıyla, bir kamu çalışanının bir kadın ve erkek ırkının iddia ettiği bir ırk ve cinsiyet ayrımcılığı iddiasını “satın almak” için kamu fonlarını kötüye kullandığı sonucunu memnuniyetle karşıladı.
Network Rail, 143 sayfalık bir raporu memnuniyetle karşılayarak, TSSA’nın “önemli bir kanıtın bulunmadığı Bay Coucher’a karşı giderek artan bir şekilde maddi uygunsuzluk iddiaları dizisi getirdiği” sonucundan kaçınmanın zor olduğunu belirtti.
NR başkanı Rick Haythornthwaite şunları söyledi: “Antonius White’a kapsamlı soruşturması ve rapor etmesi için minnettarım. Onun sonuçları, iç soruşturmaların daha önceki bulgularını doğruladı.
Ancak, kamu fonlarının bir uzlaşma anlaşmasıyla ilgili olarak kötüye kullanıldığını belirten Antony White, esas olarak 2008 yılında yapılan iç soruşturma sonuçlarıyla uyuşmazlığı ifade ediyor.
Şöyle ekledi: “TSSA’nın şirkete karşı yürüttüğü ve bu temelsiz iddialarla ilgili olarak Iain Coucher’a karşı yürütülen ihanet kampanyasının ölçeği kabul edilemez ve büyük zarar verdi.”
TSSA genel sekreteri Gerry Doherty, “Bulgularını, Bay Coucher’a karşı tüm mali uygunsuzluk iddialarının asılsız olduğunu kabul etmiyoruz.” Dedi.
Bay Coucher bir açıklamada şunları söyledi: “Bana karşı yapılan iddialar, kötü niyetli ve cüretkârdı ve şimdi temelsiz tamamen kanıtlanmış oldular.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.