Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

Newcastle üçlüsü için teklif yok

  • Listed: 8 Ağustos 2018 09:02

Escort bayan,masaj salonu,masözleri açıklaması


Newcastle üçlüsü için teklif yok

Barton’ın kontrata ilişkin durumu, Arjantinli ikili Coloccini ve Gutierrez’deki kıtanın ilgisinin yanı sıra, Tyneside’da bir söylentilere yol açtı.
İspanyol tam-geri dönüşlü Jose Enrique, St James’in Park çıkışına ve Kevin Nolan’a çoktan gitmiş gibi görünüyor, taraftarların bu yaz tarafının çekirdeğinin kırılabileceğine dair korkular var. Ancak Press Association Sport, şu anda tabloda herhangi bir teklifin bulunmadığını ve bu nedenle kısa vadede yapılacak bir kararın olmadığını anlamaktadır.
Barton, Coloccini ve Gutierrez, tıpkı St James’in harcamalarının çok daha uzağında olduğu ve Enrique Ashley’in bu yaz uzun vadeli anlaşmalara girmeyi reddettiğini gösterdiği zamanlarda, Enrique ve Nolan gibi, şu anki anlaşmaları elden geçirdiler. daha yaşlı oyuncular ya da aşırı ücret talepleri olduğuna inandıkları şeyle tanışmak.
Enrique’nin ayrılışı bir süreliğine kaçınılmaz görünmüştü, çünkü mevcut bir yıllık bir anlaşma ile yeni bir sözleşme teklifinde duruyor, ancak eğer 25 yaşındaki bir kişi giderse, Magpies imzaladıkları bir oyuncuya yakışıklı bir kazanç sağlayabilirlerdi. 2007 yazında Villarreal’den 6.3 milyon £ ‘a kadar.
Manchester City’den 5.8 milyon poundluk bir anahtarda iki ay önce Tyneside’a gelen 28 yaşındaki Barton da 12 ay kaldı, ancak defalarca Newcastle’da kalma niyetinden bahsetti. onun fikrini değiştir.
Arsenal’in talipleri arasında olduğu bildirildi, ancak potansiyel bir alıcı onu terk etmeye ikna etse bile, onlar £ 4 milyonu aşan bir teklifle gelmek zorunda kalacaklardı.
Colortcini, Deportivo la Coruna’dan imzalanan 10.3 milyon sterlin ve Gutierrez, Real Mallorca’dan sözde ücretsiz transfer yaptıktan sonra uzun bir yasal zarara konu olmuştu, Magpies’in daha göz alıcı oyuncularıydı ve kendilerini kalabalıkların favorileri haline getirdiler. .
Ancak Ashley’nin ücret faturasını daha da azaltma konusundaki kararlılığı – düşmanın hemen ardından, yaklaşık 75 milyon £ ‘dan fazla bir düşüşle, düşmanın 75 milyon sterlininden daha fazla kesintiye uğradı – Alan Pardew’in kadrosunun daha iyi ödenen üyeleri için bir anlamı olabilir.
Pardew, bu yaz Yohan Cabaye, Demba Ba ve Sylvain Marveaux’u şimdiden işe aldı ve bir dizi geriye kalan hedefe ulaşmak için aktif olarak çalışıyor. Ancak, Tyneside’daki kaynaklar AIK Solna çifti Teteh ve Mohamed Bangura ya da Celtic orta saha oyuncusu Scott Brown’u kovaladığı iddialarını reddettiler.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.