Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

Murray için elindeki Groeneveld

  • Listed: 12 Ağustos 2018 21:40

Escort bayan,masaj salonu,masözleri açıklaması


Murray için elindeki Groeneveld

Murray, geçtiğimiz Temmuz ayında Miles Maclagan’dan ayrıldığından beri tam zamanlı bir antrenöre sahip değildi ve çamur mevsimi, özellikle Scot’un sponsorları adidas aracılığıyla bir koçluk ekibinin parçası olan Avustralyalı Darren Cahill ile çalışıyor.
Cahill’in televizyon taahhütleri, Paris’teki sınırların kapalı olduğu anlamına gelir, bu nedenle Murray, Swede Groeneveld’e döndü ve şöyle dedi: “Çok fazla tecrübesi var.”
İtalyan elemeci Simone Bolelli’yi ikinci turda oynayacak olan İskoç, şunları ekledi: “O kadar çok büyük çarpıklıktan ibaret oldu.
“Taktikleriyle onunla mutlaka konuşmak zorunda değilim, ama maçtan sonra nasıl hissettiğimi açıklıyordum ve ilk maçta en iyi olanı hissetmenin normal olmadığını biliyor, bu zorlu şartlar ve en önemli şey, içinden geçmek. Sadece orada olan birisine sahip olmak, tavsiyeye ihtiyacım varsa, bana verebilir. ”
Bu arada Murray, Temmuz ayında İngiltere’nin Glasgow’daki Büyük Britanya Davis Kupası maçında kesinlikle oynayacağını doğruladı. Scot’un görünüşü, Eylül 2009’dan bu yana yarışta birincilik, sonuç bir formalite olmalı, Lüksemburg bir numaralı Gilles Muller tek engel.
Murray şöyle dedi: “Gilles’i çok iyi tanırım. Onunla Barcelona’da çok çalışıyordum ve onunla çok iyi geçiniyordum. O da kapalı sahalarda iyi oynuyor. Bence kesinlikle kazanmamız gereken bir maç. Yapmıyoruz, çok hayal kırıklığına uğrayacaktım, ama zorlaştıracak çünkü zor bir oyuncu. ”
Heather Watson’un Salı günü kazandığı zaferin ardından, bayanlar single’larının ilk turunda bir İngiliz galibi olmadan 17 yaşında bir turnuvaya son veren Elena Baltacha, Amerikalı Amerikalı Sloane Stephens 7-5 6-2’yi yenerek gençlerle eşleşti.
1984’te John Lloyd, Jo Durie ve Anne Hobbs’tan bu yana üç İngiliz oyuncu ikinci turdaydı ve Baltacha cesaret verici kil-mahkeme formuna devam etmek için çok heyecanlandı. 27 yaşındaki, şöyle dedi: “Bütün kariyerimi düşündüğüm en tatmin edici galibiyet olduğunu söylemeliyim.
“Çok mutluyum, koçum Nino (Severino) ‘yu dinledim, çünkü son bir kaç yıldır düzgün bir çamur mevsimi olmasına beni ikna etmeye çalışıyordu ve ben aslında her zaman kazandığımdan emin olmamak için direndim. kil üzerinde birçok maç. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.