Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

Martinez gözleri top 10

  • Listed: 13 Ağustos 2018 01:18

Escort bayan,masaj salonu,masözleri açıklaması


Martinez gözleri top 10

Atletik’in geçen gün Pazar günü Stoke’de kazanarak küme düşmesinden kaçan tozdan kaçmasına rağmen, İspanyol yönetici transfer pazarında yoğun bir yaz olduğuna dair ilgisini, yükselen bir trend olduğuna inandığı bir şekilde devam ettirmek için hali hazırda açtı. iki yıl önce kulübe katıldığından beri.
Wigan, Hugo Rodallega’nın Britannia Stadı’nda hayatta kalmalarını teyit etmek için ikinci yarı hedefine ihtiyaç duysa da, Martinez, Premier Lig kulübüne doğru zamanda doğru yönde ilerlediklerinin kanıtı olarak zamanla rekor düşük sayıda (14) mağlubiyete işaret ediyor. “Giyinme odasında özel bir şey olduğunu hissediyorum ve bunu sürdürdüğümüzden emin olmalıyız” dedi.
Ve yıldız adam Rodallega, Charles N’Zogbia ve Mohamed Diame satmak zorunda olmadığını bilerek, o bazı kaliteli eklemeler ile, onun yanında bir dahaki sefere onun üst yarısında bitirebilir emin olduğunu.
Şöyle ekledi: “Öncelik şu ki, oyun görevlisi. Sözleşmeli oyuncularımızla konuşacağız ve bundan ayrı olarak, kadroyu geliştireceğimizden emin olmak istiyoruz. Bu pencere, Doğru dengeyi ve sahip olduğumuz şeyi geliştirmek istiyoruz. ”
2009 yılında Swansea’dan eski bir Wigan orta saha oyuncusu olan Martinez’i ele geçiren başkan Dave Whelan, masasının yanlış ucunda iki mevsime rağmen müdürünün beklediği için övgü topladı.
Whelan, bu hafta başında Martinez ile birlikte çalıştığı en iyi müdürü arayarak yanıt verdi ve sonunda lider bir kulüp tarafından kaçırılacağını tahmin etti.
“Futbolda, üç oyunu kaybedebilir ve değişikliklerin algısını kaybedebilirsiniz, ancak başkandan bu tür kelimeleri almak her zaman iyidir,” dedi.
“Son iki mevsimde Wigan’ı yönetmek bir zevk ve ayrıcalıktı ve şu an harekete geçmemiz gerektiğine emin olduğumuzu hissediyorum. Gelecek sezonu doğru şekilde başlatmalıyız ve en iyi 10 finişe ulaşırsak Inanılmaz.
“Başkan her zaman ana kişiydi. Çalışmam için bana izin verdi ve işimin devam etmesine izin vermek için her zaman oradaydım.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.