Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

Levein güçlü hayranlarını selamlıyor

  • Listed: 12 Ağustos 2018 17:05

Escort bayan,masaj salonu,masözleri açıklaması


Levein güçlü hayranlarını selamlıyor

Hava yolcular, volkanik kül bulutu sonucunda yaygın bir bozulmaya uğradı ve birkaç uçuş Salı günü kargaşa ortasında iptal edildi.
İskoçlar, Pazar günü İrlanda Cumhuriyeti’ni almadan önce Çarşamba gecesi Dublin’de Galler ile karşı karşıya gelecek ve Levein, binlerce taraftarın geri dönüşlere rağmen seyahat planlarını sürdürmeye çalıştıklarını biliyor. Dedi ki: “Buraya gelmeyi deneyen herkesi tebrik etmeliyim.”
Ekledi: “Dublin’e girmemiz gereken zorlukları biliyorum. İltifatlarım ve minnettarım, buraya cesurca girmeye çalışan İskoçya taraftarlarına gidiyor. Çok minnettarım ve oyuncular da öyle.”
İskoçya, şubat ayında açılış maçında Kuzey İrlanda’yı 3-0’lık bir galibiyete yükselten Galler ile görüşmeye başladı. Gümüşleri iddia edip etmediklerine bakılmaksızın Levein, bir araya gelmenin gelecek sezonun başında Euro 2012 elemelerinde önemli bir yer tutması konusunda ısrar ediyor.
Dedi ki: “Bu, oyuncularla zaman kazanmak için bir fırsattır, çünkü onlar birlikte zaman geçirmek ve arkadaşlık kurmak ve bir takım ruhu yaratmak, çünkü başarılı olmamız ve ağırlığımızın üzerinde yumruk atmamız gerektiğine inanıyorum. Birlikte vakit geçirmek. ”
Düşüncelerini grevci Kenny Miller şöyle dile getirdi: “Bu çocuklar için başka iki uluslararası. Bu, sahip olduğumuz nispeten yeni bir grup, birbirimizi tanımak ve birkaç oyunda oynamak için başka bir şans. Ancak, arkadaşlıklar olsa da, biraz anlam katıyorlar.
“Oyunları kazanmak istiyoruz ve eğer kupayı almak istiyorsak, bu harika olur.”
Ve turnuvanın zamanlamasına rağmen, Miller, her oyuncunun önümüzdeki iki maçta kalması konusunda ısrar ediyor. Dedi ki: “Oğlanlar zor bir sezon geçirdiler ama bu oyunların geleceğini biliyorduk ve onları mevsime dahil ettik.
“Pazar gününe kadar hala devam etmek zorunda olduğumuzu biliyoruz ve sonra tatile gidebiliriz. Kuzey İrlanda’ya karşı ilk oyunda çok iyi bir sonuç elde ettik ve bunun üzerine inşa etmek istiyoruz. Bizi kurmak ve hazırlamak için iki oyun daha var Gelecek yıl yeterlilikler için bize. “

Ad Reference ID: 1125b70513ec64ed

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.