Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

Lambert Kanaryalar için taahhüt eder

  • Listed: 12 Ağustos 2018 23:30

Escort bayan,masaj salonu,masözleri açıklaması


Lambert Kanaryalar için taahhüt eder

Kanaryalar, 2009 yılının Ağustos ayında, Birinci Lig’in ayağına yakın Norfolk kulübüyle görev alan Lambert’in arka arkaya tanıtımlarını sağladıktan sonra ilk kez 2005’ten bu yana Premier Lig’e dönecek.
Geçtiğimiz hafta müdürü olmayan West Ham için rapor edilen bir hedef olarak ortaya çıkan 41 yaşındaki İskoçyalı, 12 aylık bir anlaşmayla ilgili iyileştirmeler konusunda yönetim kuruluyla uzun süredir tartışıyor. Şu an gerçekleşenlerle, Lambert, kulübün Premier Lig’de kalmasına yardımcı olmak için yeni oyunculara güvenmeye odaklanacak.
Lambert, kulübün web sitesine, canaries.co.uk: “Kendim ve Ian [Culverhouse] ve Gary [Karsa] için müthiş. Buraya birlikte geldik ve hiç ayrılmak istediğimizi asla göstermedik.” Kulüpte iki yıl.
“Ben üçümüz için herşey sıraya konulduğu için sevinçliyim ve şimdi de oyuncuları klübün içine getirmeye çalışıyoruz. Her zaman söylediğim gibi şimdiki gruba bir el vermeyi denemeliyiz. Denemek ve yapmak istiyoruz Bu kulüp, belki de en iyi ihtimalle, Premier League’de bir ayak almak ve zevk almak için elimizden geleni yapacağız.
“Buradaki hayran kitlesi muazzam ve eğer arkanızda kalıyorsa, o zaman bir şansınız var.” # Eski Celtic orta saha oyuncusu Lambert, Pazartesi gecesi LMA Şampiyona Direktörü seçildi, ikinci ardışık ödülü ise akranları tarafından seçildi.
Norwich başkanı Alan Bowkett, yönetim kurulunun Lambert’i yeni terimlerle bağdaştırmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Bowkett, “Paul, onun personeli ve oyuncuların, bize katıldığından beri kulübe ulaşmaları için ne gibi yardımlar yaptıkları konusunda kesinlikle inanılmaz” dedi. “Dolayısıyla uzun ve profesyonel görüşmelerden sonra, yeni bir anlaşmamız olduğunu bildirmekten heyecan duyuyoruz.
Paul, kendisinin ve taraftarların Premier Lig’de tamamlanmamış bir işi olduğundan asla ayrılmak istemediğini vurguladı.
“Her zaman amacımız Norwich Şehri’ni kurulmuş bir Premier Lig klübü yapmak olduğunu söylemiştik ve bu hedefe doğru bizimle birlikte çalıştığı sırada Paul’u desteklemek için iktidarımızda her şeyi yapacağız.”

Ad Reference ID: 1375b7099f1e70c2

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.