Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

Enflasyon problem değil, diyor Kablo

  • Listed: 12 Ağustos 2018 15:50

Escort bayan,masaj salonu,masözleri açıklaması


Enflasyon problem değil, diyor Kablo

Bay Cable, İngiltere Merkez Bankası’nın faiz artırımlarını “fiyat tespiti” olarak nitelendirerek keskin fiyat artışlarının ortasında tuttuğunu belirtti.
Ayrıca, insanların kredi krizinin ciddiyetini henüz kavramamış olduğu konusunda uyardı ve başka bir felaket potansiyeli vardı.
Yorumlar, Yeni Devlet Adamı ile yapılan bir röportajda, enflasyonun% 2’lik hedefin üzerinde olduğu son 16 ay boyunca paranın değerini gören risk kırıcı tasarruf sahiplerini riske attı.
Sözleşme gereği, politikacılar Banka tarafından bağımsız olarak kontrol edildiği için faiz oranlarını görüşmekten kaçınmaktadırlar. Ancak Liberal Demokrat Kabinesi bakanı, seviyenin% 0,5’lik düşük rekorda kalması gerektiğini öne sürdü.
Cable, “Temel enflasyon sorunumuz yok” dedi. “Bankanın görevi, (Mervyn Kralı), işaret ettiği gibi, bugünün sayılarına bakmak değil, 18 ay önce bakmaktır. Yine de Para Politikası Komitesindeki ağırlık merkezi, valide Bunu güven verici buluyorum. ”
Bay Cable devam etti: “Bence her şeyden çok beni endişelendiren şey (ki bu), mali çöküşün gerçek derinlikleri ve ciddiyetiyle gerçekten hiç ilgilenmedik.
“Varlık destekli mortgage kredilerinin atom bombası olduğunu ve orada hidrojen bombaları olduğunu söyleyen Warren Buffet’ın metaforundan çok etkilendim. Sadece hükümetlerin bu konuyla ilgili anlaşmazlıklar olduğunu düşünmüyorum.”
Başka bir mali “bomba” nın çıkıp çıkamayacağı sorusu cevap verdi: “Bu yakın değil. Ama bunun gerçekleştiğini görebilirsiniz.”
Salı günü, iş sekreteri Yunanistan ‘ın borçlarını yeniden planlamak zorunda kalacağını düşünerek geri çekilmek zorunda kaldığını belirterek, hükümet politikalarını belirtmek yerine yalnızca “kişisel” bir fikir dile getirdiğini vurguladı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.