Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

Anti-kürtaj grubu tavsiye rolü

  • Listed: 13 Ağustos 2018 02:18

Escort bayan,masaj salonu,masözleri açıklaması


Anti-kürtaj grubu tavsiye rolü

Yaşam örgütü bu ay, Cinsel Sağlık ve HIV Bağımsız Danışma Grubu’nun yerini alan yeni panele atandı.
Buna karşılık, Britanyalı Gebelik Danışmanlığı Servisi (BPAS), önceki gruptaki pozisyonuna rağmen forumdan çıkarılmıştır.
Sağlık Bakanlığı sözcüsü şunları söyledi: “Dengeyi sağlamak için, Cinsel Sağlık Forumu’nda geniş bir yelpazedeki ilgi ve görüşlerin temsil edilmesi önemlidir.
“Marie Stopes International ve British Gebelik Danışmanlık Servisi’nin benzer çıkarları var. Onlara ortak üyelik teklif ettik ama reddettiler ve dikkatli bir şekilde düşündükten sonra her iki örgütü de davet etmenin mümkün olmadığına karar verdik.”
Life’ın eğitim şefi Stuart Cowie Guardian’a şunları söyledi: “Geçmişte benzer tablolarda bulunmayan görüşleri temsil eden gruba davet edilmekten memnuniyet duyuyoruz.”
Örgütün forumun diğer üyeleriyle “ortak zemin” oluşturmaya çalışacağını söyledi. Ancak eski Liberal Demokrat Milletvekili Evan Harris, Life’ın mevcudiyetinin panelin düzgün çalışmasını engelleyebileceğini söyledi.
Gazeteye şunları söyledi: “Yasağa ve cinsel sağlık konusundaki politikasına karşı kampanya yürüten bir örgütünüz varsa, bu da yanlısı bir önleme ve kürtajın bir seçenek olmasını garantilemekle ilgili bir riskiniz varsa, o zaman risk, panele erişimin engellenmesidir. kesin bilgi.”
Cinsel sağlık forumu ayrıca İngiliz Cinsel Sağlık ve HIV Derneği, Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Fakültesi, Halk Sağlığı Yöneticileri Derneği ve İngiliz HIV Derneği temsilcilerinden oluşmaktadır. Ayrıca panelde Terrence Higgins Vakfı, cinsel sağlık yardım derneği Brook, Aile Planlaması Derneği, Seks Eğitim Forumu ve Ulusal Çocuk Bürosu bulunmaktadır.
BPAS genel müdürü Ann Furedi, grubun panelden “davetsiz” olmak için “hayal kırıklığına uğramış ve sorunlu” olduğunu söyledi. Guardian’a, “Sağlık Bakanlığı’nın kürtaj karşıtı ve cinsel sağlık forumunda cinsel sağlık hizmeti sunmayan bir grup isteyeceğini merak ediyoruz.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.