Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

Angelina Jolie’nin yeni takıntısı

  • Listed: 10 Ağustos 2018 09:50

Escort bayan,masaj salonu,masözleri açıklaması


Angelina Jolie’nin yeni takıntısı

Çiftleri iyi tanıyan Cannes Film Festivali’nde bir yapımcı, Angelina’nın formda ve sağlıklı tutmanın takıntısının can sıkıcı seviyelere ulaştığını fısıldar.
Anlattığım gibi: “Annesi yumurtalık kanserinden öldüğü için Angelina, onun ve tüm ailesinin olgun bir yaşlılığa nasıl yaşayabileceği konusunda nasıl tüketildiğini anladı. Spor salonunda günde iki saat harcıyor ve Brad ile çocukların yoga ve pilates yaptığını yapıyor.
“Yakında herhangi bir yerde sigara içmeye cesaret ederse çıldırır ve her zaman sağlıklı yaşam hakkında kitap okuyor ya da yeni bir diyet yapmaya çalışıyor.
“Brad yemek için dışarı çıktığında ona sağlıklı yiyecekler sunan bir restorana gitmesini söyler. Gerçek şu ki, filme alındığında hala bir pizza ya da bir burger ve hatta tek bir kadeh kırmızı şarap içmeyi seviyor. ”Bu ahlaksız şeytan!

    
        
            Angelina Jolie formda kalmaktan takıntılı
                 
            

    Günlük tweetleri ile uzun mesafe sevgilisi Shane Warne arasında, bu tatlı minik Elizabeth Hurley kendi iş yatağı serisini tasarlayarak en son iş projesine konsantre olmaya çalışıyor. Özgün bir şekilde, bir kadının özel odasında eğlenmeyi seven bir yaratık için, Bayan Hurley, yorgan ve çarşaf takımlarının “çekici ve baştan çıkarıcı” olmalarını istiyor.
Buxom bimbolette huskily: “Araştırmamı yaptım ve kimse beyaz görünmek istemiyor; morları, kırmızıları, çamurlukları ve bejleri severler. ”
Bu arada Liz, priapik Shane Warne’den (en yakın zamanda eski kocası Arun Nayar’la yapacağı yapışkan bir telefoş) çarpma izleri göstermez.
Los Angeles’taki Horny Warnie ile olan son toplantısı sırasında, dokuz yaşındaki oğlunun Damian’ı, bazı kriket pratikleri için Avustralyalı bowling ile tanıştı: “Damian, hazırlık okulunda kriket yapmaya çok hevesli oluyor; İlk XI’ye girmek istiyor. ”Tıpkı annesi gibi.

    Bir zamanlar Lib Dems’e aktif desteğini veren biri için, aktör Simon Williams artık TÜM politikacıları düşük seviyede tutuyor. Onların “sinsi, sefil insanlar” olduklarını düşünüyor.
Onun fikri, bugünkü rolüyle kısmen renklendirilmiş, Başbakan Başbakan klasik serisinin turne yapımında devlet memuru Sir Humphrey Appleby’yi canlandırıyor.
“Yeni oyun mükemmel bir şekilde modernize edildi” diyor Simon, 64, Upstairs, Downstairs adlı orijinal dramada Binbaşı James Bellamy olarak hatırlanıyor. “Seyirciler politikacılara duydukları güvensizlikle birleşiyor. Bütün milletvekilleri aynıdır – sadece iktidarda kalmakla ilgilenirler. ”Lib Dems articular.

    Monako Prensi Albert ve yeni karısı Charlene Wittstock, gelecek düğünlerini takip eden balayından çantalarını çantalarından çıkartacaklar.
Evli bir çift olarak ilk denizaşırı katılımı olacak olan bu çift, Harewood’daki Earl Harewood’a ait Harewood House’da düzenlenen Variety Club’ın Yorkshire şubesinin 50. yıldönümü topunda olacak.
Albert’in ebeveynleri, Prens Rainier ve Prenses Grace, 40 yıl önce İngiltere’ye yeni evlenmişler olarak ilk ziyaretleri yapıldığı zaman aynı topa gitti. Prens Albert’in eski olimpiyat yüzücüsü Charlene’ye olan düğünü Monako’da iki günlük bir etkinlik olacak ve 1 Temmuz’da bir sivil törenle, ardından Kraliçe’yi temsil edecek olan Wessex Kontu ve Kontesi dahil olmak üzere 3.500 konuk için diz çökecek.

    Zavallı yaşlı John Cleese, o yıl boyunca hakettikleri saygıyı Monty Python ve Fawlty Towers ile güldürdüğünü hissetmiyor.
Alimony Turu ile İngiltere’ye 31 gün süren bir slog’un ortasında
Üçüncü eşine boşanma davası için ödeme yapmak için para toplamak) Cleese, tekrar İngiliz televizyonunda çalışmak istediğini, ancak istenmek istemediğini söylüyor.
Septuagenyalı hicivci bana, bu yılın başlarında ITV’ye gerçek bir dizi önerdiğini ancak geri çevrildiğini söyledi. “Her şey din ve maneviyat ile ilgiliydi ve ben orada büyük patronu görmeye gittim, bu iki arasındaki farkı mizah kullanarak açıklayabileceğimizi gösteriyordu.
“Gözleri yaklaşık beş saniye sonra sırlandı ve açıkçası bunun benim için uygun olmayan bir konu olduğunu düşündü, ancak hayatım boyunca bununla ilgileniyorum. Bu tür bir güvercin oyunu hem yorucu hem de sinir bozucu ”.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.