Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad
 

 

Andy Goram yeni arka oda ekibinin gümüşü güvence altına alacağını söyledi.

  • Listed: 8 Ağustos 2018 07:18

Escort bayan,masaj salonu,masözleri açıklaması


Andy Goram yeni arka oda ekibinin gümüşü güvence altına alacağını söyledi.

The Light Blues henüz bir ani sezon imzasını, menajer Ally McCoist’in Motherwell doğumlu iş adamının vaat ettiği paraya sıçramaya başlamak için istekli olmadı.
Ancak, Gordon Smith’in futbol direktörü ve eski oyuncu John Brown ve Neil Murray ile eski Falkirk asistanı Brian Rice’ın ayrıntılı bir gözetleme ağı kurmasıyla sahne arkasında şeyler şekilleniyor.
McCoist, Ian Durrant ile asistanı olarak Kenny McDowall’u ilk takım koçu olarak alacak ve Ali Russell’la Baş Operasyon Görevlisi olarak gelmek üzere tamamen yeni bir toplantı odası olacak.
Goram, Smith’i bir futbol direktörü olarak getirmenin, Alex McLeish’in görev süresi boyunca bu pozisyona girememiş olan Dick Advocaat’la kumar oynayabileceğini, ancak eski Express Sport gazetecisinin gerçek bir hamle yapabildiğini düşünüyor.

    
        
            Andy Goram yeni sahibi Craig Whyte müthiş bir saha dışı takım kuruyor.
            

    Eski bekçi şöyle dedi: “Eğer bir adam işe yarayabilirse, o Gordon Smith. Onu uzun zamandır tanıyordum. O, adanmış, çalışkan ve zeki bir adam.
“Gordon zamanından bir ajan olarak iyi ilişkilere sahip olacak. Neil Murray ve John Brown da kulübe geri döndüler ve iyi bir keşif ağı oluşturdular.
“Yakın geçmişte Arjantin ‘e bakıyorlar, yani sadece İskoç ya da İngiliz oyuncuların farkında değiller. Ian geçen sene bekçileriyle stantlarda oturdu, bu yüzden oyunun harika bir görünümü var.
“Sahadaki büyük resmi görebilir. İyi bir arka odaya sahipler ve her şey iyi görünüyor.”

    Goram, bir gün içinde dokuz yıl boyunca, Cheroist soyunma odasındaki McCoist’lerin yakın arkadaşı oldu.
Ancak, son sezonlarda 48 yaşındaki akıl hocası Walter Smith’in üst düzey işi için bakılmakta olduğu netleştiğinden beri ısrar ediyor.
Goram şöyle dedi: “Ally, insanların gördüğü neşeli karakter değil. Son üç ya da dört yıl boyunca, Walter ona somunu sıkıştırdı. O sadece bir joker değil. Yeni sahibi geldi ve eğer Onun söylediği parayı McCoist o zaman Rangers sadece ileri gidebilir. “

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.