Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Acı verici bir çıkış ama Roberto Mancini’nin adamları en üst masada yemek yiyebilirler.

| Genel | 26 Mart 2018

Avrupa’nın doğal düzeni bozulmadan kalır. “Oligarşi”, çok güzelce ifade ettiği gibi, “arka plana itildi”. Yeni paralar yenildi.
Yine de Bayern Münih’in açık sözlü başkanı ve bununla ilgili olarak, Napoli cumhurbaşkanı Aurelio De Laurentiis ve Manchester City’yi futbol eşitliğine hakaret olarak algılayan herkesin mümkün olduğu kadar iyi vakit geçirmesi tavsiye edilir.
Gece, City Şampiyonlar Ligi’nden çıktı, aslında neden burada kaldıklarını gösterdiler.
Zor şanslı hikâyeler, beklenti dibinde boş bir halka ve Napoli’nin A Grubu’ndaki başka bir yere karşı başardığı başarının arttığını belirtti: Roberto Mancini’nin tarafı, Mayıs ayında Allianz Arena yerine Bükreş’te bir Avrupa finaline ulaşmaya odaklandı.
Mancini’nin ve adamlarının Bayern’e karşı hırıltılı bir hayal kırıklığı zaferiyle birlikte pozitif arayışları, sonuçta onları getirdi ve Şampiyonlar Ligi’nin ilk kısa zevki için daha iyi ve daha güçlü bir şekilde ortaya çıkmaya yemin edecek.

    Bravado gibi diğer takımların çoğundan hacklenmiş ve klişeleşmiş gibi görünebilir, ancak şehir söz konusu olduğunda bunun bir söz gibi bir tehdit olmadığını biliyorsunuz.
Mancini, daha sonra tekrar güçlendirilmesi gerektiğini belirtti, ancak bu kampanyanın deneyimi onlara en iyi şekilde hizmet edebilir.
“Bu seviyede gelişmek için bir takım sürüyor” dedi. Son 16’daki tarafın yeri önceden belirlenmiş olan Bayern koçu Juup, dedi.
“Açıkçası şehir kısa zamanda çok sayıda yeni oyuncuya sahipti. Roberto, iyi bir takım oluşturmak için yavaşça bir araya geliyor.
“Gelişmek için zaman alıyor, bu yüzden ilerlemenin yapıldığını düşünüyorum. Tecrübe ve zaman ekibi geliştirecek. ”

    Bilen bir koçtan bilge sözler gibi geldi. Avrupa’nın en büyük yarışmalarından olan bu çıkış, sahibi Şeyh Mansur’un gururu, buradaki ilk grup çatışmalarında yapılan hatalar burada ve daha sonra da Almanya’da gülünç bir şekilde gıdıklanırken, onları telafi etmek için çok fazla yer bırakacaktı.
Mancini suçlamadaki payını taşımalıdır.
Yine de bağlamdaki şeyleri düşünün. Şehir sekiz grubun en zorunda tartışmalı olarak çekildi ve 10 puan genellikle nakavt aşamalarına ilerlemeyi sağlayan bir alandır. Komşularının burunlarını ovalamak değil, Birleşik Devletler’de Benfica, Basel ve Otelul Galati’nin grubuyla birlikte kendilerini evinde ve kuru olarak bulmuşlardı.

    Dünyanın sonundan ziyade, bu sadece şehrin küresel hakimiyet arayışında bir sapma gibi hissettiriyor.
Everton’un 2005’teki yeterlilik aşamalarına düşmesiyle aynı şey değildir ve eğer Avrupa’nın en üst tablosuna yeniden kavuşmaya yakın olacakları zaman merak etmeye devam ederler. Şampiyonlar Ligi, El Madrigal’daki olaylar durgunluk içinde kalırken, heyecan verici açılış grevi kısaca umut veren David Silva’nın parıldayan yetenekleri olmadan ve Yaya Toure’nin hedefinden hemen sonra da yardımcı olan Edin Dzeko olmaksızın daha da kötüleşecek.
Avrupa Ligi’ne yapılan atılım ve Perşembe-Pazar futbolunun getirdiği diyet, problemleri olmadan olmayacak.

    Mancini, bir dereceye kadar, yarışmalar arasında kaynaklarını dikkatli bir şekilde oyalayabildi, ancak Avrupa’nın geri çekilmesine yapılan yolculuklarla karşılaştığı zaman, yapacakları değişikliklerin net bir ikinci dizi ortaya çıkacağı anlamına geliyor.
Gagalama emri kristalize edildiğinde oyuncularının egosu nasıl başa çıkacak, ama 1968’den bu yana ilkel bir ünvanı ve ev hırslarını rayından çıkarmaya gerek yok.
Bu modern şehir. Bir takım hala devam ediyor. Dün gece bir rüyanın öldüğü gibi, bir başkası da görüşüne honlandı.

Bir önceki yazımız olan Wayne Rooney için Basle hatası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

    Bodrum Escort