Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

73 yaşında bile … spor fanatiği Jane Fonda o çizgileri kazanıyor

| Genel | 26 Mart 2018

Jane Fonda ve sağlık uzmanı, dün Amerika’nın The Today Show’unda bir görünüm için ünlü kıyafete yeniden girdiği sırada geri adım attı.
Gururlu tüylü saç modeli ve kusursuz makyajıyla yüzü kesinlikle iyi yaşlandı. Ama onun, 1980’lerde olduğu gibi, tam olarak aynı şekle ve boyuta benzeyen vücudu. Şüphesiz – çoğu kadın kıskançlıkla yeşili bırakacaktır.
Yıldızın temel günlük fitness hareketleri, 8-10 yaşlarında kalmasına yardım ediyor … ancak bu sefer, zıplamak, koşmak, ağır ağırlıklar ve “yanmayı hissetmek” terk edildi. Bunun yerine, uzanır, akciğerler kullanır ve sadece hafif ağırlıkları kaldırır.
Şimdiki rutin şimdi, triko tepkisi de dahil olmak üzere bir dizi egzersizden önce, 10 dakikalık ısınma ve bingo kanatlarından kurtulmayı içerir.

    Jane ayrıca abartılı bir kol dönüşü ve ayağın ayak parmağıyla kaldırıldığı ve kalçaların alçaltıldığı hamstring gerginliği olan bir kaldırım taşı yapar.
Plastik cerrahinin de nasıl yardımcı olduğu konusunda her zaman açık olmuştur. “Kendime biraz zaman almak ve nasıl hissettiğime daha çok benzemek istedim” dedi. Çenesinde, boynunda ve gözlerinin altında çalışmayı kabul ediyor. “Şimdi daha öncekinden daha mutluyum.”

Bir önceki yazımız olan Sam Warburton’un Heineken’in tadı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

    Bodrum Escort